SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Ureš - Bureš, Formánek - Sobotka - Hofmeister, Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek T. - Červený - Dimitrov

HC Poděbrady:

Bílek (Škubal), Pojkar, Dobroň, Žalud, Pánek, Příhoda, Rindoš, Mojžíš, Vernek, Toupal, Brzák, Šafra, Jedlička, Tuma

Branky: Šalamoun (Vladyka), Šalamoun (Krudenc), Brejcha (Červený), Sobotka (Hofmeister, Formánek), Němeček (Jobek), Brejcha (Krudenc), Krudenc (Šalamoun, Červený), Šalamoun (Krudenc) - Pojkar (Jedlička), Mojžíš (Šafra), Tuma (Rindoš) Rozhodčí: Jílek, Hrčka, Fruhauf, Havel Vyloučení: 9:5 Využití: 1:1. V oslabení: 1:0

Diváci: 250

Stadion: Černošice

Komentář

Domácí vstoupili do zápasu výborně, když se chytře prosadil fantom play off Šalamoun. Šalamoun se prosadil i podruhé, když pohotově vystřelil po vyhrané buly. Hosté snížili v přesilové hře zásluhou Pojkara. Hosté se dostali do tlaku díky nedisciplinovanosti domácích. Na začátku druhé třetiny darovali domácí hostům opět početní výhodu, ale radovali se domácí zásluhou důrazného Brejchy. Hosté snížili z hole Mojžíše. Domácí však rychle odpověděli, když Sobotka uklidil kotouč za bezmocného brankaře Bílka. Další branku domácích přidal Němeček, kterého chytře našel Jobek. Hosté snížili na začátku třetí třetiny zásluhou Tumy. Domácí opět zvýšili z hole Brechy, který byl opět důrazný v brankovišti a uklidil volný kotouč za brankou čáru. Další branku přidal Krudenc při přesilové hře, kterého krásnou přihrávkou našel Šalamoun. V závěru zápasu uzavřel Šalamoun opět třígólový večer po krásné přihrávce Krudence. V sobotu na ledě Poděbrad se Tygři pokusí ukončit semifinálovou bitvu.