SK Černošice:

Frolík (Frománek), Staněk - Něměček, Frank - Vladyka, Ureš - Novák, Formánek - Pulkrab - Hofmeister., Šalamoun - Krudenc - Jobek T., Dimitrov - Sobotka - Brejcha,

HC Junior Mělník:

Vokurka (Fiala), Prejza, Kapoun, Cicvárek, Kubica, Arazím, havel T., Havel D., Vaněk, Janele, Šípek, Šubrt, Lenc, Stinka, Škarohlíd, Litera, Macek, Heran.

Branky: Hofmeister (Formánek), Formánek (Staněk), Šalamoun (Vladyka, Krudenc), Hofmeister (Formánek), Staněk (Hofmeister), Šalamoun (Pulkrab) - Šubrt (Havel T¨), Šubrt (Havel T.), Janele (Macek), Prejza (Havel T.), Škarohlíd (Havel D., Prejza) Rozhodčí: Novák,  Noga, Košuta Vyloučení: 6:4    Využití: 1:1. V oslabení: 0:0

Diváci: 175

Stadion: Černošice

Komentář

Hosté vstoupili do utkání lépe, když si vlastní střelu dojel dorazit Šubrt. Domácí srovnali zásluhou Hofmeistra, který nadvakrát překonal hostujícího Vokurku. Domácí si vytvořili několik slibných šancí, ale hostující brankář byl pozorný. Ujala se až přesilovková střela od modré čáry z hokejky Romana Formánka.
Hostům se opět povedl nástup do druhé třetiny, když si puk do vlastní sítě tečoval kapitán Staněk. Domácí ve druhé části měli tři samostatné uniky, ale hostující Vokurka byl vždy pozorný. Zato hosté dokázali odskočit na rozdíl dvou branek, když trestali domácí nedůslednost.
Do třetího dějství šli domácí s odhodláním změnit nepříznivý stav. Během 55 vteřin se domácím povedlo srovnat skóre. Hosté však nesložili zbraně a za 15 vteřin si vzali vedení zpět. Za domácí srovnal střelou do horního růžků Staněk. Poté měli domácí dvě velké šance, ale hostující brankář byl opět bezchybný a šlo se do prodloužení.
Hosté si zásluhou dua Havel, Šubrt vytvořili velký tlak, ale brankář Frolík jejich šancím odolal. O utkání rozhodl Dominik Šalamoun, který střelou o tyčku nedal brankáři šanci.