HK LEV Slaný:

Matoušek (Oliva), Frolík, Kulich, Voháňka, David, Slabý Vošahlík, Malát, Vodička, Kasala, Sekerka, Kubičák, Lapáček, Špičan, Cigánik, Tuček

SK Černošice:

Formánek (Frolík), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Bureš - Ureš, Formánek - Pulkrab - Hofmeister., Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek T. - Sobotka - Červený

Branky: Tuček (Kubičák, Kulich), Sekerka, Kubinčák (Malát) - Šalamoun, Jobek T. (Bureš), Krudenc (Šalamoun, Bureš), Pulkrab Rozhodčí: Doubek, Hruška, Nevařil Vyloučení: 5:6   Využití: 0:0. V oslabení: 0:0

Diváci: 185

Stadion: Slaný

Komentář

Do utkání hostující tygři vstoupili velmi aktivně a vytvořili si několik příležitostí. Ujala se však samostatná akce Šalamouna, který vybruslil z rohu hřiště před branku a bekendem dostal puk za záda domácího brankaře. Domácí srovnali po rychlé souhře zásluhou Tučka. Utkání mělo rychlé tempo a k vidění byl pěkný hokej. Hosté se ujali vedení v polovině zápasu zásluhou Jobka, který zakončil přečíslení střelou k tyči a nedal domácímu brankaři šanci. Domácím se podařili srovnat na konci druhé třetiny zásluhou Sekerky, který využil hrubou chybu hostů. Oba celky pokračovali v kvalitní hře i ve třetí třetině. Hosté se dostali opět do vedení zásluhou Krudence, který využil krásné přihrávky od Šalamouna. Po dalším závaru před domácí brankou navýšil skore Pulkrab. Domácím se ještě podařilo snížit zásluhou Kubinčáka, ale na víc jim už nezbyl čas. Hosté si tak připsali důležité 3 body.