SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Červený - Frank, Formánek - Pulkrab - Hofmeister, Šalamoun - Jobek T. - Brejcha., Jobek O. - Sobotka - Dimitrov

HC Rakovník:

Burgr (Pec), Větrovec, Mikeš, Zuska, vyskočil, Hulcr, Vlk, Krejčí, Klaus, Grill, Hegenbart, Ambrož, Ságner, Kounovský, Macháček, Kratochvíl, Nekvida, Tolkner

Branky:  Sobotka (Vladyka, Brejcha), Šalamoun , Pulkrab (Hofmeister), Hofmeister (Formánek), Šalamoun (Vladyka, Jobek T.), Jobek T. (Pulkrab), Formánek (Hofmeister), Formánek (Staněk, Novák), Brejcha (Jobek T.) - Kratochvíl (Ambrož), Macháček (Kounovský, Hegenbart),Klaus (Mikeš, Tolkner). Rozhodčí: Soukup, Holý, Doskočil Vyloučení: 7:7 + Ok Vyskočil (H)   Využití: 3:1. V oslabení: 2:0

Diváci: 180

Stadion: Černošice

Komentář

Utkání začalo v rychlém tempu. Domácí šli do vedení v přesilové hře zásluhou Sobotky. Domácí udeřili i v oslabení a šli do dvoubrankového vedení zásluhou Šalamouna.  Za chvíli snížil hostující Kratochvíl dorážkou z brankoviště. Hosté poté trefili tyč. Na konci třetiny domácí udeřili třemi goly. Nejprve rozvlnil síť za hostujícím brankařem Pulkrab, Hofmeister a Šalamoun.  I druhá třetina nabídla zajímavý hokej a oba celky měly hodně brankových příležitostí, ale oba týmy přidali jen po dvou brankách. V poslední třetině si domácí výsledek pohlídali a přidali další dvě branky. Domácí si tímto zápasem zajistili účast v play off.