HC Junior Mělník:

Vokurka (Fiala), Prejza, Novotný, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Krejsa, kapoun, Vaněk, Havel T., Havel D., Šípek, Šubt, Fedymycz, Litera, Šícha, Macek, Stinka

SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Ureš - Frank, Formánek - Pulkrab - Hofmeister, Šalamoun - Jobek T. - Brejcha., Loskot - Sobotka - Dimitrov

Branky: Šubrt, Prejza (Šubrt), Havel T., (Šubrt) - Pulkrab (Hofmeister), Staněk (Formánek), Dimitrov (Loskot), Formánek (Hofmeister), Formánek Rozhodčí: Machač, Holec, Kováčik Vyloučení: 5:4 + Ok Novák (H), TS Havel T. (D) neproměněno   Využití: 0:0. V oslabení: 0:1

Diváci: 350

Stadion: Mělník

Komentář

Domácí se ujali vedení hned po třiceti vteřinách hry, když Šubrt potrestal chybnou rozehrávku Pulkraba. Ten svoji chybu odčinil po pěti minutách, když srovnal po přihrávce Hofmeistra. Domácí si vytvořili dvoubrankový náskok, když vždy tečovali střelu od modré čáry. Na rozdíl jedné branky snížil dorážkou kapitán Staněk. Ve druhé třetině černošičtí vyrovnali zásluhou Dimitrova, který vymetl horní růžek domácí branky. Černošičtí si vytvořili řadu příležitostí, ale domácí brankář Vokurka, byl bezchybný. Na konci druhé třetiny, byl za faul poslán do sprchy hostující Novák a domácím se naskytla pětiminutová výhoda. Černošičtí vstupovali do třetí třetiny se snahou ubránit dlouhé oslabení. Což se jim podařilo a ještě zásluhou Romana Formánka šli do vedení. Tentýž hráč o dvě minuty překonal domácího Vokurku znova. Domácí mohli snížit z trestného střílení, ale Havel si na Frolíka nepřišel. Černošičtí si tak po obratu odvážejí cenné 3 body.