Podpořte nás, když nakupujete

I vy můžete být našim dárcem, sponzorem či partnerem

Fandíte hokeji, inline-hokeji nebo kopané? Záleží vám na dostupnosti nabídky aktivního trávení volného času ve vaší lokalitě?
Podpořit náš sportovní klub je opravdu snadné a možností, jak to udělat, je mnoho.

Náš klub provozuje zimní stadion a fotbalové hřiště a zajišťuje činnost tří sportovních oddílů. Získat kapacitu lidí, zajistit financování i materiální vybavení nám zabere spoustu času a energie. Věříme ale, že je to dobrá investice a díky tomu jsme schopni podporovat naše nadějné sportovce a můžeme nabízet lidem z našeho okolí dostupná a moderní sportoviště.

V čem je pro nás vaše podpora důležitá?

Snižuje finanční zátěž našich sportovců – především mládeže.

Pomáhá zajistit provoz, údržbu i rozvoj našeho zimního stadionu a fotbalového hřiště.

Umožňuje nabízet kapacitu našich sportovišť za rozumných podmínek členům spolku, školám i amatérským sportovcům.

Můžeme díky ní vyčlenit kapacitu zimního stadionu na akce pro děti a veřejnost.

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

Sportujte s námi – buďte členové sportovního klubu, pronajímejte si naše sportovní plochy, navštěvujte bruslení pro veřejnost.

Navštěvujte naše akce – fanděte nám na našich utkáních a turnajích, přijďte na maškarní bál na ledě, na ples hokejistů.

Využívejte naše služby – navštěvujte restauraci, bufet, nechte si u nás nabrousit brusle, doporučujte naše ubytování.

Nakupujte u nás – suvenýry, sportovní vybavení.

Inzerujte – na našem zimním stadionu, fotbalovém hřišti, na dresech sportovců nebo na webových stránkách.

Věnujte nám – svůj čas jako dobrovolníci, materiální vybavení, finanční prostředky.

Nakupujte s námi – využívejte službu givt.cz a věnujte nám malou částku z každého vašeho online nákupu, přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Na givt.cz nás najdete pod naším názvem: Sportovní klub Černošice z.s.

Overtime, aneb co přinesl víkend

Poslední zářijovou sobotu změřily síly na domácím ledu oba týmy mužů a tým dorostu. Ani jednomu z nich se nepodařilo dotáhnout úsilí...

Návštěva v ZŠ Černošice

Děti si "trénink" ve škole užily.

Overtime, aneb co přinesl víkend

Mladší žáci o víkendu zářili

Místa k sezení na zápasech

Overtime, aneb co přinesl víkend

Co děláme pro bezpečí vašich dětí?

Nábor od 24. září

Mladší žáci | Neděle 27.09.2020, 10:00
HC Kobra Praha - Tygři Černošice
2:9 (1:1,1:5,0:3)