Archiv

Nová prémiová posilovna v Černošicích

V polovině května byla v Černošicích na Vráži otevřena nová posilovna ATA gym, s vybavením pro silový trénink, vzpírání, mobilitu či kalistheniku, vše pod vedením profesionálních trenérů. Pro mladé hokejisty připravil provozovatel ATA gym akční nabídku individuálních nebo skupinových tréninku na kondiční a silovou přípravu. Pro všechny členy SK Černošice sleva 10% na členství. Pro více informací volejte 776 366 426.

Bazar hokejové výstroje

Zjistili jste jako všichni ostatní, že vám dítě vyrostlo z výstroje? Věc, která se řeší každou sezónu. Spousta z vás má doma výstroj na prodej a zároveň potřebuje koupit výstroj novou. Lepší, než ji prodávat na internetu, nebo v bazaru, můžete ji prodat přímo na zimním stadionu. V prostorách bufetu proběhne ve dnech 21. června (15.00 - 17.00) a 22. června (16.00 - 18.00) bazar hokejové výstroje.

 


Karneval na ledě

Poslední březnovou neděli zveme na zimní stadion všechny malé i větší děti, které si chtějí hrát a rádi se převlečou třeba za princezny, piráty, policisty nebo čarodějnice. V neděli 26.března od 16:45 je pro vás připraven maškarní bál na bruslích, hry na ledě vhodné pro všechny věkové kategorie a samozřejmě vyhlásíme soutěž o nejlepší masku. Kdo už karneval zná, určitě se nejvíc těší na klauna. A letos zase přijde.

Valná hromada

Zveme členy Sportovního klubu Černošice na volební valnou hromadu, která se uskuteční ve středu 29. března v bufetu zimního stadionu.  

3. místo KLM

Letos se našemu týmu povedlo vyhrát základní část. V semifánále jsme však nestačili na tým z Mělníka a prohráli 2:1 na zápasy. I tak je to opět velký úspěch.  

Semifinále play-off

Ve středu 8. března sehrají naši hokejisté první utkání semifinálové série od 18 hodin na zimním stadionu v Černošicích. Nastoupí proti nepříjemnému soupeři HC Junior Mělník, se kterým v loňském roce prohráli ve finále 2:0 na zápasy. 

Přijďte fandit a podpořit náš tým.

Čtvrtfinále play-off


Přijďte fandit na čtvrtfinálovou sérii play-off Krajské ligy mužů, ve které proti sobě nastoupí náš A tým mužů a SC Kolín B. První utkání se odehraje na domácím ledě ve středu 1. března od 18.00. V sobou 4. března se hraje od 16.00 odveta v Kolíně. V případě nerozhodného stavu proběhne rozhodující utkání v neděli na ZS v Černošicích od 16.30.

Podpořme naše hokejisty v cestě za titulem.

Veřejné bruslení 11.2. s Tygry

Přijďte podpořit A tým mužů na poslední domácí zápas základní části od 14:30 a pak si od 17h užijte veřejné bruslení s A týmem. Můžete se těšit nejen na vaše oblíbené hráče, ale také na tygřího maskota. Nebude chybět hudba a samozřejmě skvělé občerstvení.
Těšíme se na Vás!

Veselé Vánoce

Přejeme všem pěkné vánoční svátky a úspěšný rok 2023.

Čtvrteční akce Pojď hrát hokej

Ve čtvrtek odpoledne proběhla na zimním stadionu SK Černošice v rámci Týdne hokeje akce Pojď hrát hokej.

Marek Loskot – nejúspěšnější odchovanec v novodobé éře černošického hokeje

Marek patří mezi nejvýraznější osobnosti černošického hokeje. Jako jedinému hráči v novodobé historii se mu podařilo prosadit v letech 2010 – 2012 do extraligy ledního hokeje za tým BK Mladá Boleslav. Je všestranným sportovcem, hraje tenis, lakros a v posledních letech také inline hokej, ve kterém dosáhl na nejvyšší mety. K rozhovoru jsme si ho pozvali po jeho návratu z mistrovství světa v inline hokeji v Buenos Aires, kde reprezentace ČR získala zlatou medaili. Marek přispěl k tomuto úspěchu čtyřmi góly ve finále proti Itálii a byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Kromě Marka se do reprezentačního výběru dostali další dva hráči, kteří hrají inline hokej za Černošice.

Pojď hrát hokej

Ve čtvrtek 24. listopadu si od 14:45 můžou všechny děti ve věku 4 - 8 let přijít vyzkoušet zdarma hodinu hokejového tréninku v rámci akce Pojď hrát hokej. SK Černošice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Černošicích akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese drobný dárek.

Hokejové začátky a zkušenosti jednoho černošického táty

Kdy a jak jste se dostali na černošický led? V 5-ti letech jsem šel se synem koupit brusle do místního obchodu na ZS a narazili jsme na pana Jůzka. Ten nám řekl, že v neděli musíme přijít na ranní nábor. Přišli jsme a po pár slzičkách studu si Kuba postupně zvykl na trenéry a tréninky. Díky účasti a chuti do hokeje se Kuba postupně zlepšoval a zdokonaloval své dovednosti.

Staň se hokejovým rozhodčím!

Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej.

České hokejistky do 16 let jsou nejlepší v Evropě

V maďarské Budapešti se české reprezentaci děvčat U16 podařilo dosáhnout v Evropském poháru na vysněné zlato!!! Součástí reprezentačního výběru byla Barbora Prošková, která v Černošicích hraje od svých 5 let a Karolína Skořepová, která v loňské sezóně pravidelně nastupovala za naše starší žáky. Oběma dívkám a celému týmu gratulujeme ke skvělému úspěchu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 45

Pojď hrát hokej

Aktuální články

Nová prémiová posilovna v Černošicích

V polovině května byla v Černošicích na Vráži otevřena nová posilovna ATA gym, s vybavením pro silový trénink, vzpírání, mobilitu či...

Bazar hokejové výstroje

Zjistili jste jako všichni ostatní, že vám dítě vyrostlo z výstroje? Věc, která se řeší každou sezónu. Spousta z vás má...

Karneval na ledě

Poslední březnovou neděli zveme na zimní stadion všechny malé i větší děti, které si chtějí hrát a rádi se převlečou třeba za...