Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Proč nechladíme

04.12.2020 | SK Černošice

Množí se nám dotazy, jak se budou kompenzovat neodtrénované hodiny a kdy bude na zimním stadionu led. S řešením  bychom chtěli  počkat, až bude jasné jak velký celkový  výpadek tréninků COVID způsobí. Jedna z možností je prodloužení sezony, případné snížení příspěvků za druhé pololetí.  

Nezapomínejte však prosím, že členské příspěvky tvoří cca 50 % rozpočtu na sport. Zbylých 50% jsou dotace, ale především výnosy z komerční činnosti klubu, která je COVIDEM značně zasažena. Pro ilustraci nám od října do dnešního dne chybí přes milion korun za tržby od rekreačních hokejistů, škol, veřejného bruslení a krasobruslařek.

Co se týče ledové plochy – jsou zimní stadiony, které led nerozmrazily. Jsou k tomu různé důvody, např. drahé reklamy na ledové ploše za stovky tisíc, anebo skutečnost že provoz ZS nefinancuje klub a nemusí si dělat starosti, kde na to vzít peníze. Náš stadion mezi tyto nepatří.

Spousta rodičů má informace o tom, jak na jiných zimních stadionech bruslí celé týmy dětí nebo dospělých. Rozhodně nechceme jít cestou vědomého porušování vládních nařízení, anebo alternativních výkladů těchto nařízení. V tuto chvíli je možné, aby ve vnitřním prostoru sportovalo 9+1 trenér a to ještě v rouškách. Za tohoto stavu nejsme schopni s klidným srdcem pustit do haly komerční pronájmy, bez kterých nelze provoz ZS financovat.

Národní sportovní agentura společně  se zástupci ČSLH jednala v posledních dnech již dvakrát s vládou o výjimce pro kolektivní sporty. V pondělí by se vláda k těmto záležitostem měla vyjádřit a my pevně věříme, že nám rozhodnutí vlády umožní zahájit provoz.

 

Další dotazy rádi zodpovíme,

SK Černošice

 

 
Aktuální články
CCHC Camp

V létě již po páté pořádá trenér mládeže Zdeněk Procházka Hokejový kemp, Czech Canadian Hockey Camp (CCHC), . Kemp je sestaven...

 
Obnovení provozu ledové plochy

Od čtvrtka 3.prosince je umožněno sportovat ve vnitřních prostorách s rouškou a ne ve více než 10-ti lidech. Za těchto okolností bohužel...

 
Overtime, aneb co přinesl víkend

Poslední zářijovou sobotu změřily síly na domácím ledu oba týmy mužů a tým dorostu. Ani jednomu z nich se nepodařilo dotáhnout úsilí...

 
Návštěva v ZŠ Černošice
 
Overtime, aneb co přinesl víkend
 
Místa k sezení na zápasech
 
Overtime, aneb co přinesl víkend
 
Co děláme pro bezpečí vašich dětí?
 
Nábor od 24. září
 
Michal Marc v Díky, trenére
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Černošice - HC Junior Mělník
3:4 (0:0,1:1,2:3)
 
 
Sportovní klub Černošice z.s., Fugnerova 1244, 252 28, Černošice, ič. 47005246 dič. CZ-47005246, info@sk-cernosice.cz RSS