Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Proč nechladíme

04.12.2020 | SK Černošice

Množí se nám dotazy, jak se budou kompenzovat neodtrénované hodiny a kdy bude na zimním stadionu led. S řešením  bychom chtěli  počkat, až bude jasné jak velký celkový  výpadek tréninků COVID způsobí. Jedna z možností je prodloužení sezony, případné snížení příspěvků za druhé pololetí.  

Nezapomínejte však prosím, že členské příspěvky tvoří cca 50 % rozpočtu na sport. Zbylých 50% jsou dotace, ale především výnosy z komerční činnosti klubu, která je COVIDEM značně zasažena. Pro ilustraci nám od října do dnešního dne chybí přes milion korun za tržby od rekreačních hokejistů, škol, veřejného bruslení a krasobruslařek.

Co se týče ledové plochy – jsou zimní stadiony, které led nerozmrazily. Jsou k tomu různé důvody, např. drahé reklamy na ledové ploše za stovky tisíc, anebo skutečnost že provoz ZS nefinancuje klub a nemusí si dělat starosti, kde na to vzít peníze. Náš stadion mezi tyto nepatří.

Spousta rodičů má informace o tom, jak na jiných zimních stadionech bruslí celé týmy dětí nebo dospělých. Rozhodně nechceme jít cestou vědomého porušování vládních nařízení, anebo alternativních výkladů těchto nařízení. V tuto chvíli je možné, aby ve vnitřním prostoru sportovalo 9+1 trenér a to ještě v rouškách. Za tohoto stavu nejsme schopni s klidným srdcem pustit do haly komerční pronájmy, bez kterých nelze provoz ZS financovat.

Národní sportovní agentura společně  se zástupci ČSLH jednala v posledních dnech již dvakrát s vládou o výjimce pro kolektivní sporty. V pondělí by se vláda k těmto záležitostem měla vyjádřit a my pevně věříme, že nám rozhodnutí vlády umožní zahájit provoz.

 

Další dotazy rádi zodpovíme,

SK Černošice

 

 
Aktuální články
Valná hromada 2021

Zveme všechny členy SK Černošice na valnou hromadu, která se bude konat ve čtvrtek 17.června od 18.30 v tělocvičně ZS. 

 
Sportovní dětský den s tygry!

Konečně přichází čas vrátit se i k týmovým sportům. Hokejoví černošičtí tygři rozhodně nečekají na zimní sezonu a pořádají...

 
CCHC Camp

V létě již po páté pořádá trenér mládeže Zdeněk Procházka Hokejový kemp, Czech Canadian Hockey Camp (CCHC), . Kemp je sestaven...

 
Obnovení provozu ledové plochy
 
Overtime, aneb co přinesl víkend
 
Návštěva v ZŠ Černošice
 
Overtime, aneb co přinesl víkend
 
Místa k sezení na zápasech
 
Overtime, aneb co přinesl víkend
 
Co děláme pro bezpečí vašich dětí?
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Černošice - HC Junior Mělník
3:4 (0:0,1:1,2:3)
 
Muži | Sobota 21.08.2021, 17:00
SK Černošice - Výběr Francie2
 
 
Sportovní klub Černošice z.s., Fugnerova 1244, 252 28, Černošice, ič. 47005246 dič. CZ-47005246, info@sk-cernosice.cz RSS