ik |

Nově otevřená klubovna na zimním stadionu

V říjnu tohoto roku jsme dokončili projekt klubovny. Jedná se o jeden ze tří dlouhodobě plánovaných projektů na dostavbu zimního stadionu (klubovna, šatny a nová restaurace).

Všechny tyto projekty přesahují finanční náročností možnosti klubu a tak každoročně žádáme o dotace a hledáme možnosti financování. Na stavbu klubovny jsme získali dotaci od Středočeského kraje.

Nové prostory budou mít široké využití pro klubové aktivity (schůze, školení, společenské akce) a současně budou k dispozici i dětem. Zároveň se nám uvolní prostory staré kanceláře, na které již máme nájemníka.

Dalším krokem je vestavba nových šaten a rozcvičovny. Ohledně stavby šaten máme podanou žádost o dotaci na MŠMT (již po páté) a pevně věříme, že tento rok uspějeme. Finanční pomoc přislíbilo i město.