Nábor

Praktické informace

Kdo může přijít?

Kluci i holky. Vítáme každého, kdo chce hrát hokej. Nejlepší věk, kdy s ním začít, je mezi 4 - 8 rokem.

Kdy můžu přijít?

Kdykoliv v průběhu září – března, v úterky a čtvrtky od 15:00 do 16:00, neděle od 8:00 do 9:00. Začínáme ve čtvrtek 1. září.

Co si mám vzít s sebou?

Na první tréninky postačí brusle, přilba, rukavice a sportovní oblečení. S hokejovým vybavením na další tréninky ti pomůže trenér Radek Uhlíř (723 369 094) – zapůjčí první set nebo poradí co a kde koupit.

Kdo mě bude trénovat?

Hlavním trenérem náboru je Radek Uhlíř, zkušený trenér s licencí B, působící u mládeže více než 5 let.

Jak vypadá trénink náboru?

Cílem prvních tréninků je naučit děti správně stát na bruslích a poté je naučit obraty, skluzy, přešlapovat a brzdit. U nejmenších probíhá učení formou hry ve skupinách podle dovedností, aby děti tréninky bavily a současně se naučily fungovat v týmu.

Jak se mám přihlásit?

Můžeš vyplnit online přihlášku nebo se zastavit v kanceláři klubu v út a čt  od 15-16 hod.

Kolik stojí hokej?

Všichni přihlášení nově příchozí mají první měsíc zdarma. Následně se platí členské a klubové příspěvky ve dvou ročních splátkách, v září a lednu. Děti v náboru platí 800 Kč za měsíc.

Jak získat tréninkový dres?

Podmínkou získání tréninkového dresu je pravidelná účast na trénincích alespoň po dobu jednoho měsíce a schopnost samostatně bruslit bez chodítka. O získání tréninkového dresu rozhodne trenér náboru.

Pravidla pro rodiče

• Na trénink se chodí vždy minimálně 15 minut předem.
  • Nepřítomnost na tréninku omlouvejte u svého trenéra.
  • V šatnách a prostorách ZS dodržujte pokyny zaměstnanců SK a chovejte se ohleduplně k ostatním dětem i rodičům.
  • V době tréninku nevstupujte na ledovou plochu a do tréninku nijak nezasahujte.
  • Povzbuzujte své dítě přiměřeným způsobem, nekomentujte před dětmi negativně výkon trenéra ani ostatních hráčů.
  • Své dítě nikdy bezprostředně po tréninku nekritizujte a nikdy ho do tréninku nenuťte násilím.
  • Své připomínky případně stížnosti řešte s trenérem nebo se zástupcem vedení klubu.

Radek Uhlíř

vedoucí trenér náboru