ik |

Turnaj škol okresu Praha - západ v minihokeji

Po roce se na černošickém zimním stadionu sešli žáci základních škol Prahy-západ, aby mezi sebou porovnali hokejové dovednosti.

Na malé hřiště proti sobě nastoupili dvě věkové kategorie - 1. až 5. třída a 6. až 9. třída. Z mladších žáků se nejvíce dařilo Černošicím, které porazily Rudnou, Dolní Břežany i Řevnice a spokojené děti si odnesly pohár a zlaté medaile. Ve starších žácích se ukázalo, že na ZŠ v  Dobřichovicích si také vychovávají hokejové talenty a po té, co se dobřichovickým podařilo porazit Černošice a ve finále i Rudnou, mohli slavit zasloužené vítězství.
Velké dík patří všem zúčastněným školám a hlavně organizátorům akce - Svazu ledního hokeje OSS Praha - západ a Okresní radě Asociace školních sportovních klubů ČR, okres Praha - západ.