LZ |

čtvrtfinále KLM

Po víkendových zápasech KLM známe všechny čtvrtfinalisty skupiny západ. Černošičtí Tygři změří své síly se Lvy ze Slaného. Mělník vyzve Rakovník.

Přijďte podpořit černošický A tým na první zapas play-off na domácím ledě ve středu 20. února od 18.30 hodin.

Čtvrtfinálová série SK Černošice - HK LEV SLaný začíná ve středu 20.2.2019 na černošickém ledě od 18:30. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 23.2. ve Slaném od 11hod. Případný rozhodující zápas by se hrál opět v Černošicích, v neděli 24.2.2019 od 16:30.
Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.