LZ |

finále KLM

Po dvou výhrách si černošičtí hokejisté zahrají opět o pohár pro vítěze KLM. Ve finálovém souboji je vyzve vítěz základní části HC Čáslav.

Tým z Čáslavi si nejdříve poradil s Popovicemi v serii 2:0 a poté i s Mělníkem 2:1.

Finálová série HC Čáslav - SK Černošice začíná ve středu 6.3.2019 v Čáslavi od 18:00. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 9.3. doma v Černošicích od 16:30 hod. Případný rozhodující zápas by se hrál v Čáslavi, v neděli 10.3.2019 od 17:00.
Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.