Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ukončení letní přípravy mládeže

29.06.2018 | LZ

Ve čtvrtek 28.6. byla ukončena letní příprava mládeže. Suché přípravy se účastnili družstva 1-4 třídy, žáci, dorost a junioři.

Suchá příprava byla zahájena v pondělí 30.4.a poslední tréninky se uskutečnily ve čtvrtek 28.6. Týmy k přípravě využívali kromě prostor zimního stadionu i fotbalové hřiště v Černošicích a nedaleký les. V rámci přípravy si některé kategorie zahráli i fotbalové zápasy s místním týmem. Na konci přípravy si mladší kategorie udělali týmový táborák. Děti se tak rozloučily se suchou přípravou a mohou se těšit na prázdniny.

Aktuální články
2 místo

Po prohraném prodloužení v rozhodujícím utkání obsadil náš A tým skvělé 2. místo v KLM.

finále KLM

Po dvou výhrách si černošičtí hokejisté zahrají opět o pohár pro vítěze KLM. Ve finálovém souboji je vyzve vítěz základní části...