Hokejový klub Čáslav, z.s.:

Novák (Svoboda), Lang, Janata, Bílek, Šlejtr, Šulc, Svoboda, Špelda, Navrátil, Krpata, Barbora, Borovanský, Muras, Pipek, Vlach, Kraučuk, Sladký, Křišťan, Král,

SK Černošice:

Formánek (Frolík), Staněk - Němeček, Vladyka - Mojžíš, Frank - Sem, Hofmeister - Pulkrab - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Loskot - Sobotka - Dimitrov

Branky: Špelda (Janata, Muras), Kraučuk, Špelda (Král), Šulc (Krpata, Navrátil) - Brejcha (Šalamoun, Krudenc), Němeček (Krudenc, Mojžíš)  Rozhodčí: Hruška, Kalál, Nevařil Vyloučení: 7:9  + OT  Janata, Kraučuk - Vladyka, Pulkrab Využití: 1:0. V oslabení: 0:0

Diváci: 380

Stadion: Časlav

Komentář

Hosté udeřili hned z první šance, když se prosadil Brejcha. Domácím se brzo naskytla příležitost přesilové hry pět na tři, ale brankář Formánek hosty podržel.  V polovivě třetiny vystřelil od modré čáry domácí Špelda a domící vyrovnaly. Hosté zaplatili za svojí laxnost ve vlastní třetině, když je potrestal Kraučuk. Na začátku druhé třetiny hosté vyrovnali zásluhou Němečka, který vymetl horní růžek domácí branky. Domácí se však nevzali a další střídaní si vzali vedení zpět, když se opět prosadil Špelda. Po většinu utkání se hrál urputný a silový hokej. Hosté v poslední minutě ač v oslabení zkusili hru bez brankaře. Krudenc patnáct vteřin před koncem nastřelil tyč a z protiútoku pečetil výhru domácích do prázdné branky Šulc.