SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Sem - Mojžíš, Šalamoun - Pulkrab - Jobek, Červený - Krudenc - Brejcha, Loskot - Sobotka - Dimitrov

HK Králův Dvůr:

Černý (Havel), Chládek, Veselý, Křížek, Branislav, Gebhart, Brém, Hamada, krásl, Mahel, Mikáska, Piovarči, Pánek

Branky: Sem (Krudenc), Pulkrab (Šalamoun, Němeček), Krudenc (Červený), Sobotka (Jobek), Brejcha (Šalamoun, Staněk) -  Brém (Křížek), Mahel (Brém), Piovarči (Mikáska, Pánek)  Rozhodčí: Čáp, Pokorný Doskočil Vyloučení: 5:4  + Pulkrab OT   Využití: 1:0. V oslabení: 2:0

Diváci: 125

Stadion: Černošice

Komentář

Domácí si vytvořili několik šancí, ale hostující brankář Černý byl pozorný. Po velké šanci domácích ujel hostující Brém a poslal hosty do vedení. To ale trvalo jen pár sekund, než si na přihrávku Krudence najel Sem a krásnou střelou pod horní týčku vyrovnal. Domácí udeřili do konce třetiny ještě jednou, když v oslabení našel z pozabranky Šalamoun Pulkraba a ten rozvlnil hostující síť. Hosté srovnali hnedka v prvním střádání druhé třetiny, když nedorozumění domácích potrestal Mahel. Domácí si však brzo vzali vedení zpět, když po krásné výměně Krudenc Červený zakončoval Krudenc do odkryté branky. Domácí měli několik šancí, ale už své skóre nenavýšili. Hosté je potrestali rychlým protiútokem, když Piovarči srovnal skóre. Domácí opět udeřili v oslabení, když Jobek vybojoval kotouč pro Sobotku a ten zakončil do prázdné branky. Hosté se pokusili v závěru o hru bez brankaře, ale inkasovali z hole Brejchy.