Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

16. kolo | Neděle 12.01.2020, 17:00 | Slaný

HK LEV Slaný - SK Černošice

1:7

0:1,0:3,1:3

Branky: Kasala (Lapáček) - Šalamoun (Krudenc, Brejcha), Staněk (Krudenc, Šalamoun), Hofmeister (Pulkrab, Jobek), Sobotka, Pulkrab (Mojžíš), Šalamoun (Krudenc, Brejcha), Vladyka  Rozhodčí: Machač, Holec, Kováčik  Vyloučení: 4:4  Využití: 0:1. V oslabení: 0:0

Diváci: 115

HK LEV Slaný: Matoušek (Roll), Slabý, Zilchler, Kulich, Vošahlík, Malát, Vodička Frolík, Slánský, Kubinčák, Kasala, Sekerka, Lapáček, Ujfaluši, Nekvida, Tuček

SK Černošice: Frolík (Formánek), Staněk - Němeček, Vladyka - Sem - Mojžíš, Hofmeister - Pulkrab - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Urbančík - Sobotka - Dimitrov,

Komentář

Utkání začalo svižně a hosté si vytvořili větší tlak, ale domácí dobře bránili. Hosty do vedení poslal šikovnou tečí Šalamoun. Do druhé třetiny vstoupili hosté znamenitě. Hned po dvou minutách vystihl špatnou rozehrávku domácích kapitán hostů Staněk a nechytatelnou střelou nedal Matouškovi šanci. O dvě minuty později po krásné akci uklidil puk do domácí branky Hofmeister. Domácí pak zachránila dvakrát tyčka, a další gól nebyl uznán pro vysokou hůl. Další špatnou rozehrávku domácích potrestal Sobotka a hosté šli do kabin s čtyřgólovým náskokem. Po poslední třetiny vletěli domácí s odhodláním obrátit výsledek, ale po třech minutách jejich odhodlání zchladil střelou do horního růžku branky Pulkrab, kterého našel krásnou přihrávkou Mojžíš. Domácí se přece jen branky dočkali, když Kasala využil přihrávky Lapačka. Na domácí branku odpověděli Černošičtí dalšími zásahy v podání Šalamouna a Vladyky.