HK Králův Dvůr:

Černý (Havel), - Voháňka, Slabý, Klimeš, Žáček, Veselý, Tuček, Petrus, Březina, Hamada, Miška, Mahel, Brém, Krásl, Šnaidauf, Klimeš

SK Černošice:

Frolík (Thuma), Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Sem - Hofman, Jobek - Krudenc V., Kunášek, Jindra - Loskot - Novák, Hanžl - Kolaja - Krudenc M.

Branky: Březina (Petrus), Brém (Kulich, Tuček) Petrus (Mahel) - Jindra (Sem), Krudenc M., (Sem, Frolík), Jindra (Němeček), Hanžl (Krudenc M, Staněk)  Rozhodčí: Hruška, Pokorný, Kalál  Vyloučení: 9:6   Využití: 1:0. V oslabení: 0:0

Diváci: 59

Stadion: Beroun

Komentář

Černošičtí nastoupili do utkání s velmi omlazenou sestavou, ale zato s velkým odhodláním. Po devíti minutách byli odměněni vedoucí brankou, když Semovu střelu tečoval Jindra. Domácí srovnali zásluhou Březiny. O minutu později našel krásným pasem Sem Matěje Krudence a ten proměnil svůj únik a vrátil hostům vedení. O chvilku později mohl svého mladšího bratra napodobit Václav Krudenc, ale selhal. Ve druhé třetině si černošičtí vytvořili několik slibných příležitostí, ale domácího brankaře nepřekonali, tak jako domácí nepřekonali Frolíka. V 50minutě šťastně tečoval hostující Jindra Němečkovu střelu a hosté zvýšili na rozdíl dvou branek. O minutu později se hosté dostali do přečíslení a po šikovné přihrávce Matěje Krudence se prosadil krásnou střelou do horního růžku Tomáš Hanžl. Domácím se záhy podařilo snížit zásluhou Bréma. A po velké chybně hostujícího obránce dokonce snížili na rozdíl jediné branky. Černošičtí však vedení udrželi a za svůj bojovný výkon si odváží 3 body.