SK |

O víkendu odstartovala první soutěžní utkání

V sobotu 9. září se pro naše hokejisty rozjela nová soutěžní sezóna. Do ostrých bojů se zapojily týmy mužů A i B a Starší žáci. Všechny tři týmy vykročily správnou nohou.
A tým porazil Králův Dvůr 11:3, B tým nečekaně a za přispění několika kluků z Juniorky porazil Letce z Letňan 8:5 a nakonec Starší žáci remízovali v Kralupech 9:9, i když ještě 10 minut před koncem vedli 8:5, i tak to je dobrý příslib do dalších zápasů.

Přijďte fandit na 2.kolo KLM tuto sobotu od 16.30 hodin. Naši borci změří síly s týmem z Benešova.

Junioři a dorost měli volný víkend. Mladší žáci dostali lekci v přátelském utkání od Vlašimi 3:13. Čtvrtá třída prohrála v sobotu s Příbramí a v neděli na Kobře vyhrála svůj první zápas na velké hřiště. Třetí a druhá třída si dávali oddych po náročném soustředění.

Další fotografie