SK |

Pojď hrát hokej 2024

Ve čtvrtek 18. ledna proběhla na černošickém zimním stadionu tradiční náborová akce v rámci celorepublikového Týdne hokeje – Pojď hrát hokej.

Děti v doprovodu rodičů přišly na zimní stadion před 16:00 hodinou. Než vyrazily na led, připravili pro ně trenéři zábavu „na suchu“. V tělocvičně byly rozděleni do několika skupin a vyzkoušely si práci s kotoučem, střelbu, reakční dobu na signál, a nakonec se vydaly na překážkovou dráhu v rámci které si otestovaly svou obratnost, koordinaci a stabilitu.

Poté si trenéři všechny účastníky odvedli na led, kde je podle dovedností rozdělili do 5 skupin. Větší část přítomných dětí se účastní tréninků náboru už od září, ale našlo se i pár úplných nováčků, které zkoušeli první kroky pomocí hrazdičky a osobních trenérů v podobě klubových straších žáků a dorostenců, kteří se do akce s vervou zapojili.

V mezičase, kdy děti sportovaly, rodiče vyplnili formulář, převzali dárky pro děti a dozvěděli se, jak to v klubu v rámci celé sezóny chodí.

Akce se celkem zúčastnilo 19 dětí.