SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Frank - Vladyka, Červený - Novák, Formánek - Pulkrab - Jobek T., Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Dimitrov - Sobotka - Veselý

HC LEV Benešov:

Brugiony (15. Štěpanek), Kotýnek, Bursík, Stejskal, Rittig, Dušek, Holeš, Sládek, Kohout, Janák, Mrva, KaŃka, Kočí, Formánek, Starec, Zderadička

Branky:  Veselý (Červený), Šalamoun (Brejcha), Šalamoun (Brejcha), Formánek (Pulkrab, Jobek T.), Jobek T. (Červený, Brejcha), Veselý (Dimitrov), Vladyka (Brejcha), Jobek T. (Pulkrab, Němeček), Krudenc (Brejcha, Šalamoun)  - Starec (Kočí), Kočí (Dušek, Zderadička), Kaňka (zderadička)Rozhodčí: Hrčka, Fruhauff, Karda Vyloučení: 6:4  + OT Holeš (H) Využití: 2:0. V oslabení: 1:0