SK Černošice |

Pomáháme pohybem s aplikací EPP

Sportovní klub SK Černošice se přihlásil do projektu EPP pomáhejme pohybem. Do projektu byl přihlášen projekt na nákup nových zápasových branek a vybudování nové střelnice pro děti.

Každý kilometr se převádí na body a body následně na peníze, které jdou do našeho klubu. Čím více lidí se do projektu zapojí, tím více bodů/peněz budeme moci získat. Každého z vás může takový projekt motivovat k pohybu, takže pozitivní dopad můžete pocítit i na sobě.

Náš projekt byl spuštěn 10. července. Aktuální stav můžete sledovat v sekci podporované projekty. Projekt bude aktivní po dobu než dosáhneme nastaveného počtu bodů, max. však 4 týdny, proto se neváhejte připojit co nejdřív.

Sportovní aktivita lze ukládat po dobu 7 dní. Body pak můžete přiradit najednou, nebo vždy po skončené aktivitě.

Co od vás budeme potřebovat – do svého telefonu si nainstalujte aplikaci EPP. V okamžiku, kdy vyrazíte na výlet, kolo, běh, popřípadě jinou sportovní aktivitu, aplikaci spustíte a ta vám bude měřit ušlé, ujeté kilometry, nebo délku sportovní aktivity.

Kdo se do projektu může přihlásit – úplně každý, stačí jen nainstalovat aplikaci

Na co budou prostředky vynaloženy – klub pořídil nové zápasové branky, které se do ledu uchycují na gumové kolíky, což je z pohledu hráče daleko bezpečnější a v případě nárazu nemusí docházet ke zranění. Zároveň chceme vybudovat novou střelnici s umělým povrchem, kde hráči mohou trénovat střelbu.

Budeme velice rádi, když se do projektu zapojíte a společně se námi se nám podaří zvládnout stanovený cíl.

Předem děkujeme za podporu a přejeme vám hodně zdaru v pohybové výzvě.

Tým SK Černošice